• Підшипники FLT

FLT-Krasnik - завод з виробництва підшипників кочення в польському місті Краснік. Він був відкритий в 1949 році під вивіскою "Краснікcкій завод металопродукції імені Маріан Бучек" (Krasnickiej Fabryce Wyrobow Metalowych im. M. Buczka, KFWM). У створенні та розвитку підприємства активно брали участь СРСР і, зокрема, московський ГПЗ-1. У кращі роки (70-80-XX століття) випускав понад 35 млн. підшипників  в рік. Спеціалізувався на підшипниках невеликих розмірів, проте міг випускати і великогабаритні підшипники з розміром від 600 до 1200 мм.

FLT-Krasnik контролювався польськими державними організаціями, які після акціонування в 1995 р. шукали інвестора готового вкласти гроші в оновлення і розвиток заводу, який багато років не проходив модернізацію. Завод володіє обладнанням по виготовленню кулькових і роликових підшипників із зовнішнім діаметром до 225 мм для автомобілів, сільськогосподарської техніки, електромоторів і авіації. Обсяг продажів досягає близько $ 80 млн. Персонал становить близько 2 тис. чоловік.

20 травня державне польське Агентство з промислового розвитку і китайська підшипникова компанія Xiangyang Automobile Bearing Co., Ltd. (ZXY) підписали угоду про продаж 89,15% частки підшипникового заводу FLT-Krasnik. Передача контрольного пакету акцій повинна завершитися не пізніше серпня 2013 року.

Розміри
Внутр.діаметр
Наруж.діаметр
Висота
Доп.характеристикі
Аналоги
Застосування

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Підшипники FLT

  • Виробник: ksmbearings.com.ua
  • Модель: 05
  • Наявність: https://zzz.dp.ua

Підшипники FLT