• Підшипники WBD

Підшипники WBD відповідають стандартам ABEC і EMQ і виробляються відповідно до найвищих стандартів якості в трьох ключових областях: ущільнення, змащення і механічні компоненти. Це допомагає забезпечити довговічність підшипників WBD і функціональність генераторів і стартерів, в яких вони використовуються. Крім того, всі підшипники WBD проходять випробування на зносостійкість, щоб перевершити недорогі підшипники, і повинні відповідати або перевершувати характеристики конкуруючих, більш дорогих підшипників.

Репутація WBD Bearing за якістю і його непохитна прихильність виробництва чудового продукту заслужили повагу галузі і довіру клієнтів.

Розглянемо наступні переваги підшипників WBD:

Ущільнення підшипників WBD виготовляються з використанням високоякісних триточкових триконтактних гібридних поліакрилових ущільнень. Це забезпечує захист від екстремальних температур і усуває забруднення і витік мастила.

Всі підшипники WBD використовують високоефективне мастило Kyodo Yushi ET-K, яка забезпечує захист від екстремальних температур в будь-якому автомобільному середовищі (від -40 ° C до 200 ° C). Завдяки своїй в'язкості, що розсіює навантаження, високоефективне мастило Kyodo Yushi ET-K також продовжує термін служби і захищає від термічних і механічних ударів.

Механічні компоненти підшипників WBD представляють собою прецизійні рами і кульки з ЧПУ, які забезпечують низький рівень шуму і мінімальне тертя і накопичення тепла. Інші переваги включають в себе:

Жорсткі допуски на конічні, зовнішні і зовнішні діаметри підшипників для точної посадки і сумісності

Точно відточена обробка поверхні для довгого терміну служби і низького рівня шуму

Кулі рівні або краще, ніж 16 клас по округлості

Автоматично заклепана клітина точно і надійно визначає місце розташування і утримує кульки в заїздах для запобігання передчасного виходу з ладу.

Розміри
Внутр.діаметр
Наруж.діаметр
Висота
Доп.характеристикі
Аналоги
Застосування

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Підшипники WBD

  • Виробник: ksmbearings.com.ua
  • Модель: 06
  • Наявність: https://zzz.dp.ua

Підшипники WBD