Політика безпеки

Адміністрація сайту https://ksmbearings.com.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.
Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Сайт https://ksmbearings.com.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.
Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце і в термін.
Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого сайту: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.
Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації на сайті - напишіть нам на адресу електронної
пошти і ми завжди допоможемо Вам!
Представники сайту ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.
Загальні положення:
   1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю сайту
https://ksmbearings.com.ua. Використання таких об'єктів без узгодження з власниками сайту заборонено.
   2. На сайті
https://ksmbearings.com.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.
Особисті відомості та безпека:
   1. Сайт
https://ksmbearings.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
   2. У певних обставинах сайт
https://ksmbearings.com.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення на сайті або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
   3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "
Особистий кабінет".
   4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, сайт
https://ksmbearings.com.ua/ з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.
   5. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.