• Що таке ABEC?

ABEC (Annular Bearing Engineering Committee) - абревіатура, розшифровка якої дуже прозаїчна: "Комітет з розробки підшипників". Цей комітет є частиною Американської асоціації виробників підшипників (ABMA).

Головна відмінність між усіма варіантами підшипників ABEC в точності допусків при їх виготовленні. Залежність тут найбезпосередніша - чим менше цифра, тим нижче допуск. Тобто підшипники класу ABEC 1 зроблені менш точно, ніж підшипники ABEC 3 і 5. При цьому, підшипники класу ABEC 7 та ABEC 9 вже відносяться до класу високоточних підшипників (прецизійні і сверхпрецизійні). Якість виготовлення цих двох класів і допуски, що застосовуються до них, настільки високі, що ці підшипники вже можна розглядати як ювелірну роботу.

Поширеною помилкою є думка, що закритий металом підшипник міцніше і витриваліше відкритого підшипника. Це абсолютно не так. Закриття металом є неконтактним, тобто захисні шайби не стосуються одного з кілець підшипника, відповідно і не можуть нести на собі навантаження.

Те ж саме стосується і підшипників закритих гумкою, незважаючи на те, що це вже контактне ущільнення. Гумка тільки стосується внутрішнього кільця.

Розміри
Внутр.діаметр
Наруж.діаметр
Висота
Доп.характеристикі
Аналоги
Застосування

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Що таке ABEC?

  • Виробник: ksmbearings.com.ua
  • Модель: 01
  • Наявність: https://zzz.dp.ua

Що таке ABEC?